.


CZY NASZA ROZMOWA MA SENS?


.

Tak, pod warunkiem, że będziemy poruszać się w tych obszarach…

.

PLANOWANIE KARIERY

Znajdziemy optymalną drogę do celu. Zbudujemy pożądane nawyki.

KONTROLA EMOCJI

Zredukujemy stres do minimum. Poczujesz wewnętrzny spokój.

USUNIĘCIE BLOKAD

Zwiększymy pewność siebie. Wzmocnimy przekonania rozwojowe.

TRENING MENTALNY

Poprawimy technikę bez ryzyka fizycznego przeciążenia organizmu.

.


RODZAJE KONSULTACJI?


.

PROFILAKTYCZNA

Jest to najbardziej korzystna opcja. Dzięki niej można zweryfikować czy gdzieś nie "czai się" zagrożenie. Kolejną zaletą jest to, że można odpowiednio się na nie przygotować, aby skutki były bardziej po naszej myśli.

KRYZYSOWA

Te konsultacje są częstsze - niestety. Niejednokrotnie wiąże się to z większym nakładem pracy, czasu i pieniędzy, aby zniwelować wpływ tego co "nagle" Nas zaskoczyło. Nie idźmy tą drogą. "Mądry polak po szkodzie".

.


JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ?


.

1. ZGŁOSZENIE

Wyślij swoje zgłoszenie korzystając w formularza kontaktowego.

2. KONTAKT

Skontaktuje się z Tobą telefonicznie i porozmawiamy o szczegółach. Odpowiem na wszystkie pytania dotyczące konsultacji oraz ustalimy jej termin. Czas oczekiwania na kontakt nie powinien być dłuższy niż 24h.

3. FORMALNOŚCI

Otrzymasz do wypełnienia ankietę, która ułatwi nam znalezienie rozwiązania Twoich problemów. Opłacasz konsultację (80zł/brutto).

4. KONSULTACJA

Porozmawiamy i przygotujemy plan działania. Konsultacja może odbyć się na żywo (Wrocław lub tam gdzie akurat jestem) lub Online (Skype/Massenger).

5. PRACA WŁASNA

Po konsultacji przychodzi czas na wdrażanie rozwiązań (np. 2 tygodnie). To przybliży Cię do celu. Szczerość na konsultacji to priorytet. Gdy pominiemy istotny szczegół, plan może okazać się nieoptymalny. Dlatego najbardziej efektywna jest regularna praca (spotkania co 2-4 tygodnie).

6. INFORMACJA ZWROTNA

Po upływie 2 tygodni kontaktujemy się ze sobą i rozmawiamy o efektach. Jeśli taka forma pracy Ci pasuje to ustalamy najlepszy rodzaj współpracy.

.


TO TEN FORMULARZ


.