PROWADZENIE BLOGA TO… TEŻ BIZNES.


Prowadzenie bloga to olbrzymia inwestycja czasu i energii. Doskonale to rozumie ktoś kto go prowadzi lub prowadził. Jeśli piszesz bloga bo lubisz pisać, to w pewnym momencie zorientujesz się, że lubisz też mieć więcej wolnego czasu.

Mój blog ma służyć dostarczaniu wartościowych informacji ze świata sportów walki, psychologii i rozwoju osobistego. Jest to forma promocji mojej osoby oraz wszystkich gości – wywiady. To mój priorytet.

Byłbym jednak ignorantem gdybym nie zauważył, że może on pełnić więcej funkcji. Można na nim pośrednio i/lub bezpośrednio zarabiać. Jak zdasz sobie z tego sprawę to zaczniesz szukać ku temu możliwości. Tak właśnie zrobiłem

Długo się zastanawiałem nad tym czy angażować się w programy partnerskie. Szukałem na ten temat informacji i analizowałem jak topowi blogerzy wykorzystują to narzędzie do zwiększania obrotów. Bywa z tym różnie. Wiem, że u mnie program partnerski Ceneo.pl jest tylko i wyłącznie dodatkiem, który może przynosić zysk (nawet jak będzie to tylko zwrot utrzymania serwera i domeny to warto).

Nie chciałem już dłużej analizować tematu – po prostu go wdrożyłem i zobaczę co z tego wyniknie.


KUPUJESZ PRZEZ INTERNET? KUPUJ TANIEJ.


Zakupy przez internet to standard. Szukanie niższych cen za taką samą jakość świadczy o byciu rozsądnym i odpowiedzialnym. W moim mniemaniu to właśnie możemy osiągnąć korzystając z porównywarki cen Ceneo.pl. Gdybym wcześniej nie korzystał z tego rozwiązania, nigdy bym go nie polecił.


ROZWIJAJ SIEĆ.


Program Partnerski Ceneo.pl daje możliwość rozwijania własnej sieci partnerskiej. Jest to ciekawy wariant. Każda osoba zapisująca się poprzez Twój link/baner generuje Ci 10% zysku od tego co sama zarobi. Jak miał/a byś ochotę z tego skorzystać to przypadkowo zostawiłem tu baner do rejestracji


PODSUMOWANIE.


Od tego momentu na końcu każdego wpisu na blogu znajdziesz dwa banery.

  1. BANER ZAPROSZENIE do Programu Partnerskiego Ceneo.pl (tak, będę zarabiał jak Ty będziesz zarabiał – pamiętaj tylko, że nic nie dzieje się Twoim kosztem).
  2. BANER Z PRODUKTAMI, które były na Twoim celowniku (Ewentualnie zobaczysz sprzęt do sportów walki).

Nie wiem za jakimi produktami rozglądasz się w internecie –  dlatego wiedz, że nie namawiam Cię do ich kupowania. Mam nadzieję, że nie wierzysz w „bajki” i wybierasz tylko sprawdzone i jakościowe produkty/usługi.

Chcę abyś był świadomy/a swoich wyborów. Po to właśnie piszę CIEKAWOSTKI i REFLEKSJE.


Wpadnij na mój profil…

Mariusz Nikodem

.

Jestem członkiem programu partnerskiego CENEO.pl