O MNIE

Kilka słów o mnie i moim podejściu do życia…

Jestem człowiekiem nastawionym na szukanie rozwiązań. Regularnie podnoszę sobie poprzeczkę i wdrażam w życie coraz bardziej zuchwałe plany. Tam gdzie nie mam wpływu, mam akceptację. Cenię odmienność innych ludzi. Staram się ich nie oceniać, a zrozumieć. Uwielbiam dzieci za ich autentyczność i spontaniczność. Uważam, że właśnie to należy w nich, oraz nas samych pielęgnować.


Jestem ciekawy świata. Fascynuje mnie człowiek. Psychologią interesuje się od 2007 roku. Z upływem lat zamieniłem swoją pasję w zawód. Od 2014 roku prowadzę własną praktykę coachingową. Miałem przyjemność współpracować w obszarze Life & Business z klientami indywidualnymi oraz firmami. Od 2016 roku współpracuje ściśle ze środowiskiem sportów walki. Pomagałem w przygotowaniu mentalnym zawodnikom Taekwon-do, MMA, Brazylijskiego Jiu Jitsu, Boksu oraz prowadziłem warsztaty dla klubów.


Sam również trenuje sporty walki. Przygodę zacząłem z Taekwon-do ITF, w którym posiadam stopień 3 CUP. Następnie dodałem do tego treningi Kickboxingu, w którym postanowiłem zostać instruktorem. Obecnie prowadzę zajęcia dla dzieci, kobiet i mężczyzn, w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.


Bez względu na to czy pracuję z czyimś ciałem, czy emocjami najważniejsze dla mnie jest jego długofalowe zdrowie. W tym celu opieram swoje działania na wiedzy pochodzącej z  rzetelnych badań naukowych. Podczas współpracy jasno określam zakres moich kompetencji. 


Wybrane dokumenty potwierdzające kwalifikacje…